Fórum

„Z dobrého komplimentu dokážu žít dva měsíce.“ (Mark Twain)

 1. Rob dne 25.02.2016:

  Vemte kapelu Pantock z Kroměříže, slyšel jsem je na několika motosrazech, hrají dobře Citrony i další české rockové legendy. Byla by to dobrá volba.

 2. Míla dne 25.01.2016:

  Ahoj,zdravím neúnavné pořadatele Stocku. Moc mě mrzí, že se letos, po dlouhé době, nezúčastním.Po všech těch letech,co jsem jezdil, je letos úžasný program. Klobouk dolů! Bohužel, termín se kryje s Brutal assault, takže jedu opět navštívit pevnost Josefov a propláchnout si své sluchovody extrémní muzikou. Škoda. Držím palce,hlavně ať vyjde počasí a přijde hodně lidiček, spokojených a bavících se, aby se vaše snaha zúročila! Mějte se, jak nejlépe umíte. Míla

  1. KLETY dne 30.01.2016:

   Zdar Mílo, věrný návštěvníku skoro všech předchozích ročníků. To je zásadní ztráta! Kdo nám napíše tradičně osobitou recenzi programu!? :) No nic, budeme si na dálku držet palce, ať se vydaří počasí… na Brutální Zteči v Josefově i na letním parketu v Dobrohostově. Nî hão!

 3. jarda dne 21.07.2015:

  proč to nejlepší je vždycky " k ránu" , když my senioři chodíme brzo spát ....

  1. KLETY dne 22.07.2015:

   Jardo, Stock je Stock. Štokovat se musí celou noc, až do rána. To se nedá nic dělat! Věk není omluvou :) http://www.stockfest.cz/bude-se-stockovat/

 4. Bořík dne 18.03.2015:

  A krom nepřekonatelné Argemy tam bude ještě někdo v pátek hrát??Pokud ano,bylo by slušností to uvést.Bořík.

  1. Pavel dne 18.03.2015:

   Boříku, Boříku, vždyť je to všude uvedené, chlape. Stačí koukat a všude je napsáno, že je v pátek i New Titan. Jak v programu, tak na plakátech. I když vlastně ono to je už sobota, když se to tak vezme - po půlnoci :)

  2. KLETY dne 19.03.2015:

   Boříku, proč mám neodbytný pocit, že se střílíš do vlastní pořadatelské nohy? :) Můj e-mail pořád funguje... Úvod jsem upravil. A Pavel Koukal má samozřejmě pravdu - NEW TITAN je všude, kde je to podstatné, dávno uveden.

  3. Bořík dne 28.03.2015:

   Jo,všude to je,ale podklady pro všelijaké noviny a informační portály dáváme my a četl jsem jeden,kde o New Titanu není ani zmínka a k tomu se vztahoval můj příspěvek.

Napsat příspěvěk
CAPTCHA
*
Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
SINKA reklama spol. s r.o.
Soukromá farma MIKSA
Miloslav KONFRŠT – AUTODOPRAVASTOCK Plzeň – Božkov s.r.o.
Ladislav KŘESŤAN – okrasné rostliny
Miroslav KRUPAUER – TRUHLÁŘSTVÍDVOŘÁK - svahové sekačky
Pavel KRPÁLEK – AUTOŠKOLA Štoky
HBH odpady s.r.o.AmylonCOOP družstvoAmundsen vodkaHOTEL SLUNCE HB s.r.o.Jan NOVOTNÝ - Opravy elektromotorůENVIREX HOLDING, a.s.
Pavel ROSECKÝ – KLEMPÍŘSTVÍ
Český rozhlas RegionRadio dechovkaTelevize HBinRegion VysočinaRENGLHavlíčkobrodský deníkRÁDIO BEATKulturní magazín ZoomWebový portál města ChotěbořNová vesta Vysočinou